Продавець Автоматичний полив Global-Watering розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
59 відгуків

Дякуємо, що розмовляєте з нами українською! 💛💙

Вітрина
Обладнання для автополиву
Мрієте про зеленому газоні біля свого будинку, але не знаєте, з чого почати догляд?
Запорука правильного догляду - це автоматичний полив газонів!
В першу чергу звернемо увагу на переваги даного виду поливу газону.
Автоматичний полив забезпечує рівномірність, точність і своєчасність подання необхідної для рослин вологи. Система поливу в цілому являє собою велику кількість елементів, які мають своє призначення і функції.
Як влаштована система автоматичного поливу?
У системі є пульт управління або контролер, використовуючи який користувач сам визначає потрібні програми. Пізніше контролер в автоматичному режимі запускає і управляє зазначеними програмами. При їх активуванні пульт управління передає сигнал на спеціальний електромагнітний клапан, який в свою чергу відкриває воду. Через форсунки і дощувачі вода розпорошується на рослини.
У нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати не тільки контролери і клапани, але також дощовики і форсунки різного виду. Вся продукція представлена американськими компаніями Hunter Industries і Rain Bird. Обидві компанії є лідерами на світовому ринку в галузі автоматики і застосовують у виробництві нові сучасні технології. За рахунок цього якість надаваних послуг компаніями Hunter Industries і Rain Bird було виведено на найвищий рівень.
Цікаво, що батьківщиною автоматичного поливу вважають Сполучені Штати Америки. Спочатку цей вид поливу застосовувався лише в аграрній сфері, але пізніше його стали застосовувати також для поливу приватних присадибних ділянок, промислових територій, а також парків та газонів.
Останні роки автоматичний полив став актуальним і в Україні. Таким чином, зрошують в основному приватні ділянки в котеджних містечках.

Автоматичний полив

Автоматичний полив газонів. Центральним елементом кожного заміського будинку, котеджу є зелені ділянки та насадження. Такі елементи привертають до себе увагу. Для збереження клумб і рослин в привабливому вигляді слід своєчасно подбати про встановлення ефективної системи поливу. Прийнявши рішення встановити автоматичний полив газонів, власник ділянки отримує раціональне і економічне рішення поливу території. Незалежно від наявності вільного часу для догляду за територією вдається отримати привабливий зовнішній вигляд зелених насаджень, незважаючи на погодні умови.

Складові автоматичної системи поливу. Автополив газонів – найбільш раціональне рішення для догляду за зеленими насадженнями. Для того щоб ділянка була полита рівномірно, необхідно підбирати розбризкувачі, які ефективно зрошують всю територію зелених насаджень. Для ефективного попередження пошкодження рослин визначають ділянки, які в обов'язковому порядку потребують поливу. Крім того, слід виділити ділянки території, попадання вологи на які є небажаною дією.

Автоматичний полив газону, який включає в себе метеорологічні датчики, дозволяє організувати полив найбільш ефективним чином. В результаті рослини отримують необхідний об'єм вологи, що сприяє активному зростанню і збереження естетично привабливого зовнішнього вигляду.

Автоматичний полив включає в себе наступні елементи:

 • система труб для подачі води;
 • насос для підтримання тиску води на необхідному рівні;
 • розбризкувачі;
 • форсунки;
 • резервуари для води;
 • система фільтрів для видалення домішок;
 • метеорологічні датчики;
 • контролери.

У тому випадку, коли автоматичний полив Київ передбачає використання датчиків, це дозволяє попередити надмірне зрошення рослин у разі наявності природних опадів. Для визначення оптимальних ділянок, графіка поливу, а також області установки датчиків рекомендується скласти докладний креслення території з зазначенням всіх перерахованих вище аспектів. Складання докладного плану ділянки дозволить визначити загальну кількість розбризкувачів, датчиків і форсунок.

Одним із важливих етапів роботи є прокладання труб, за допомогою яких здійснюється доставка води до необхідних ділянок території. Професійний підхід до вирішення даного питання дозволить не пошкодити рослини, особливості їх кореневу систему.

Не менш важливим етапом роботи є встановлення фільтрів та насосів. Фільтруючі установки дозволяють вирішити проблему подачі води, в якій містяться домішки. Фільтрування та очищення рідини дозволяють продовжити термін експлуатації системи автоматичного поливу. Насос дає можливість створити необхідний тиск води в системі для отримання кращого результату поливу.

Автополив рослин неможливо уявити без контролера, який відповідає за точність налаштування графіка і інтенсивність поливу. Іншими словами, даний елемент забезпечує повну автономність системи поливу. Підбір і установка розбризкувачів – не менш важливий етап діяльності при установці системи автоматичний полив ціна. Кругові, імпульсні, роторні розбризкувачі – вибір таких елементів великий.

Поливна система

Професійний підхід до встановлення системи поливу рослин. Організувати автополив газону своїми руками приймають рішення багато власників ділянок з зеленими насадженнями. Однак слід враховувати те, що такий вид діяльності відноситься до специфічного, оскільки від людини потрібно не тільки досконале знання майбутньої роботи, але і досвід подібної діяльності. До того ж для якісної установки всіх елементів системи будуть потрібні професійні інструменти, набуття яких пов'язане з фінансовими витратами. Саме тому рекомендується автополив купити, звернувшись до професіоналів. Це забезпечить позитивний результат роботи, а також відсутність додаткових витрат.

Автоматичний полив рослин, установка якого виконується професійною компанією, що дозволить вирішити питання ефективного догляду за рослинами, в тому числі при наявності постійної зайнятості власника ділянки. Налаштування контролера і придбання датчиків гарантує своєчасне вмикання і вимикання системи у випадку наявності природних опадів.

На сьогоднішній день найбільш поширені наступні види автоматичного поливу рослин:

 • краплинний;
 • дощувальний;
 • туманообразование.

Метод туманоутворення рекомендується застосовувати в тому випадку, коли існує завдання охолодження навколишнього простору в літній час року. Автоматичний полив теплиці крапельного типу слід віддати перевагу для того, щоб отримати кращі результати росту рослин при мінімумі витрат для цього. Оскільки вода в даному випадку подається безпосередньо в кореневу зону, всі рослини в теплиці будуть отримувати кращі умови для зростання.

Поливна система дощувального типу передбачає установку дощувателів для найбільш ефективного зрошення газонів, клумб та інших ділянок присадибної території. З цією метою використовуються контролери, які дозволяють запрограмувати автополив Київ у відповідності з потребою окремих рослин в насиченні вологою, а також кліматичної особливістю зони.

Автоматичний полив креслення, які будуть використані при монтажі і розрахунках, дозволять виконати всі роботи максимально точно, у відповідності з особливостями території, а також різновидами рослин на ділянці. Безумовно, від якості придбаних матеріалів залежить кінцевий результат роботи і зовнішній вигляд всіх зелених насаджень на ділянці. На нашому сайті представлено лише перевірене обладнання від відомих виробників. Всі товари відповідають найвищим стандартам якості.

Рекомендуємо купити авто полив, замовивши необхідні товари на нашому ресурсі. Довірте виконання даного завдання професіоналам – тільки досвідчені фахівці здатні гарантувати позитивний результат роботи встановленої системи. Автополив ціна відрізняється доступністю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner