Продавець Автоматичний полив Global-Watering розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
59 відгуків

Дякуємо, що розмовляєте з нами українською! 💛💙

Фітинги та з'єднання

Крапельний полив

Крапельний полив. На сьогоднішній день система крапельного зрошення для поливу рослин застосовується досить часто. Це сучасний метод поливу, який дозволяє не лише досягти високих показників врожайності, але і заощадити воду. Порівняно з іншими методами поливу, крапельне зрошення відрізняється цілим рядом переваг.

Характеристики та переваги крапельного поливу. Сутність крапельного поливу полягає в микроорошении всіх рослин на ділянці. При такому підході полив відстаней між рядами виключено, що дозволяє значно заощадити водні ресурси. Крапельне зрошення володіє рядом переваг:

  • забезпечує оптимальне зволоження ґрунту без утворення кірочок на грунті;
  • виключає можливість появи опіків на листках;
  • можливість поливу при будь-яких погодних умовах;
  • можливість застосування препаратів для боротьби з шкідниками і для росту рослин (спільно з поливом);
  • створення оптимальних умов для розвитку кореневої системи рослин;
  • можливість відмовитися від застосування гербіцидів з причини відсутності поливу між рядами рослин.

Микрокапельный полив характеризуется еще одним, немаловажным аспектом. Данный метод может быть использован как в условиях крупных агропромышленных комплексов, так и для полива небольших территорий, в домашних условиях. Вне зависимости от площади территории исключается опасность чрезмерного полива растений по причине отсутствия высоких показателей давления в системе. Учитывая

этот факт, владелец участка может смело оставлять микрокапельный полив для работы в ночное время суток, поскольку оно наиболее желательно для полива в летнее время года, а также характеризуется оптимальными температурными показателями.

Для того чтобы максимально сэкономить время и собственные силы для ухода за растениями, капельный полив будет лучшим выбором. Это связано с тем, что потребность в ручном переносе больших объемов воды, а также ручном поливе растений на участке полностью отсутствует. Достаточно лишь настроить контроллер, который будет выполнять все необходимые задачи без участия человека. Поскольку сорняки при данном методе полива отсутствуют, уход за территорией требует применения незначительных усилий. Разом з тим ефективний крапельний полив кореневої системи рослин буде сприяти максимальному підвищенню показників врожайності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner