Продавець Автоматичний полив Global-Watering розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
59 відгуків

Дякуємо, що розмовляєте з нами українською! 💛💙

Товари для автоматичного поливу

Система автоматичного поливу

Автоматичні системи поливу. Всім власникам заміських будинків і котеджів рано чи пізно доводиться стикатися з проблемою поливу території з зеленими насадженнями. Від зовнішнього вигляду газону, клумб і квітників залежить загальне враження про приватній території. При нерегулярних природних опадах збереження привабливості рослин часто ускладнюється. Особливо, коли вільний час для догляду за наявними ділянками просто відсутня.

Для ефективного догляду за всіма рослинами слід організувати ефективний полив. Автоматичні системи поливу дозволяють регулярно зрошувати необхідні ділянки без участі людини. Вдається розділити територію на окремі зони, підібравши для кожної з них оптимальний графік поливу. При цьому враховуються потреби у зрошенні всіх видів рослин.

Особливості організації системи автополиву рослин. Система зрошення передбачає виконання розрахунків і розробку креслень території з зазначенням місця встановлення всього необхідного обладнання. Крім того, автоматичні поливальні системи розраховуються з урахуванням кліматичних характеристик ділянок поливу, а також наявності тіньових областей.

Щоб виконати самостійний розрахунок роботи системи поливу, буде потрібно наявність високого рівня знань і досвід у цьому виді діяльності. У тому випадку, коли враховуються не всі необхідні аспекти при виконанні розрахунків,

ефективність системи може знижуватися. Саме тому слід довірити розробку поливної системи професіоналам.

Обладнання для автополиву включає в себе стандартний перелік пристроїв і механізмів, склад яких може бути доповнено або змінено за бажанням власника ділянки. Система поливу включає в себе наступні компоненти:

 • система трубопроводу (магістральна труба з додатковими елементами);
 • насос для створення необхідного тиску в системі;
 • резервуар для води;
 • фільтруючі компоненти;
 • розбризкувачі та форсунки;
 • контролер.

Закладка трубопроводу повинна здійснюватися перед початком сезону поливу. Це буде сприяти збереженню цілісності кореневої зони рослин. Система поливу газону передбачає використання ємностей в ситуації, коли існують проблеми з регулярною подачею води в системі центрального водопостачання.

Элемент, который отвечает за настройку необходимого режима полива растений, – контроллер. В сочетании с метеорологическими датчиками система автополива газона позволяет полностью исключить необходимость участия в поливе владельца участка.

Система полива для газона может включать в себя различные виды разбрызгивателей. Для небольших территорий наиболее популярными являются веерные дождеватели, которые обеспечивают эффективный и экономичный полив растений с оптимальным распределением воды на участке.

Система полива газона

Позитивні характеристики системи автоматичного поливу. Поява недоглянутих, зів'ялих рослин на ділянці завжди пов'язано з недостатнім поливом. Сучасній людині вкрай складно знайти вільний час для самостійного зрошення зелених насаджень і газонів. Саме тому системи автоматичного поливу стануть найкращим вибором для догляду за територією.

Автоматизовані системи поливу дозволяють отримати наступні переваги:

 • збереження зелених насаджень на ділянці в доглянутому вигляді;
 • рівномірне і ефективне зрошення всіх ділянок, які потребують поливу;
 • отримання повної автоматизації процесів поливу і зрошення рослин;
 • економічний витрата води в процесі поливу рослин.

Можливість акуратною установки всіх елементів системи дозволяє поєднувати автоматичний полив з іншими формами ландшафтного дизайну. Прийнявши рішення встановити таку систему, кожен власник присадибної території отримує можливість поліпшити зовнішній вигляд газону, не беручи при цьому особистої участі в його щоденного поливу. До того ж своєчасна установка всіх елементів системи дасть можливість зберегти в цілісності кореневу систему рослин.

Обладнання для автополиву

Подбор и приобретение качественных комплектующих. Система автоматического полива растений будет работать достаточно эффективно в том случае, если комплектующие будут высокого качества. На нашем ресурсе существует возможность купить систему автоматического полива, которая соответствует всем стандартам качества. Для заказа и приобретения представлены следующие типы товаров:

 • выдвижные роторные разбрызгиватели;
 • дождеватели веерного типа;
 • форсунки для веерных дождевателей;
 • контроллеры управления;
 • метеорологические датчики;
 • пульти дистанційного управління;
 • інструменти та додаткові аксесуари.

Обладнання для автоматичного поливу газону, яке продається в нашій компанії, дозволить організувати автоматичне зрошення для якісного поливу рослин на ділянці. Для всіх товарів характерно найкраще поєднання ціни та якості. На ресурсі представлені вироби та комплектуючі перевірених виробників.

Система автоматичного поливу газону дозволяє встановити необхідні графіки поливу з урахуванням кліматичної зони. Як результат, газон або клумба залишаються привабливими в будь-який час року. Система автоматичного поливу ціна, яка пропонується до установки фахівцями нашої компанії, відрізняється доступністю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner